Hírek DAEFI címkével

A Szent Anna utcai rendelőben vehetik fel a koronavírus elleni harmadik, emlékeztető vakcinát a regisztráltak. Közben folyamatosan zajlik az első- és másodkörös oltás is a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának oltóhelyein, ahol tavaly december óta több mint 330 000 vakcinát adtak be.

A gyermekek mozgásfejlődésének neurológiai vonatkozásairól, valamint a gerincproblémákkal küzdők állapotát segítő tornagyakorlatokról készítettek videó-előadásokat a Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karának oktatói a Debreceni Alapellátó és Egészségfejlesztési Intézet pályázatának részeként.

Az egyetemi arculatba illeszkedő, új weboldala van a DE KK Debreceni Alapellátási és Egészségfejlesztési Intézetnek (DAEFI). A honlapon megtalálható az alapellátással kapcsolatos valamennyi információ és elérhetőség, emellett online állapotfelmérésen is részt vehetnek a látogatók.

Új rendelővel bővítette iskolafogászatát a DE KK Debreceni Alapellátási és Egészségfejlesztési Intézet. A korszerű eszközökkel felszerelt betegellátó helyet csütörtökön adták át a Fűvészkert utcán. A rendelőben két körzet, mintegy 2250 gyermek iskolafogászati feladatait látja el a DAEFI.