Hírek közvetítés címkével

Több mint ezer végzős veszi át diplomáját a következő hetekben a Debreceni Egyetem téli diplomaosztó ünnepségein, melyeket a YouTube-on élőben követhetnek az érdeklődők. A diplomaosztók később is visszanézhetők az egyetemi csatornán.

Idén is egyedülálló és exkluzív tanévnyitó show-val indítja a tanévet a Debreceni Egyetem. A változatos és feledhetetlen élményeket kínáló yoUDay-t szeptember 15-én tartják a Nagyerdei Stadionban. Jegyek már kaphatók.

Idén a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara szervezi április 12 és 15 között online formában a 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Állam- és Jogtudományi Szekcióját. A résztvevők száma a zsűritagokkal, az opponensekkel, érdeklődőkkel együtt meghaladja az ezer főt.

Több mint 1500 végzős vette át oklevelét a Debreceni Egyetem 2016/2017-es tanévének téli diplomaosztóin. A Multimédia Kompetencia Központ rögzítette az ünnepségeket. Az összes szép pillanatot visszaidézhetik a lenti videókban.

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának, valamint a Természettudományi és Technológiai Karának végzősei vették át okleveleiket pénteken. Ezzel véget ért a 2016/2017-es tanév téli diplomaosztóinak sorozata.