Hírek Siófok Campus címkével

Váltó és frissítő pontként a Debreceni Egyetem Siófok Campusa is szerepel a XIX. Ultrabalaton futóverseny útvonalában. Az erről szóló megállapodást Szilvássy Zoltán rektor, Bács Zoltán kancellár és Zelcsényi Miklós versenyigazgató írta alá a DE Siófok Campusán.

A Debreceni Egyetem Siófok Campus adott otthont az intézmény és a Balatoni Polgári Klub hagyományos nyári egyetemének, ahol az intézmény siófoki oktatási és kutatási terveit ismertették. Az egyetemi, városi és vállalati vezetők részvételével szervezett tanácskozáson bejelentették, hogy már idén szeptemberben megkezdődik az oktatás a Balaton-parti városban, az Egészségtudományi Kar egy féléves óvodai és iskolai szociális segítő továbbképzést indít.

Siófokon jön létre a Debreceni Egyetem legújabb campusa, amely DE Siófok Campus néven működik majd. Az új egység létrehozásáról szóló megállapodást pénteken írták alá az egyetem és a város vezetői.