Marco Rossi a DE-n: online is nézhető

A nagy érdeklődésre való tekintettel online is látható lesz február 14-én 18 órától a Debreceni Egyetem Youtube-csatornáján az a beszélgetés, amelyen Marco Rossi, a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya számol be pályafutásáról és a nemzeti tizenegy eredményeinek titkáról.

Magyar szívvel olaszként címmel beszélget a Böszörményi úti egyetemi színházban Marco Rossi, a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya. Az olasz szakember - akit Ó. Nagy Ferenc, az FM90 Campus Rádió műsorvezetője és Szöllősi György, a Nemzeti Sport főszerkesztője, a DE alumni hallgatója kérdez - első alkalommal lesz a Debreceni Egyetem vendége.

A kapitány a beszélgetés során felidézi pályafutásának kezdetét, megosztja a magyar labdarúgással kapcsolatos eddigi tapasztalatait, beszél a nemzeti tizenegy látványos fejlődésének hátteréről, szakmai szemmel értékeli a sikerrel megvívott 2021-es labdarúgó Európa-bajnokságot, valamint a 2022-es Nemzetek Ligája mérkőzéseket is.

A díszelőadás meghirdetését követően rövid idő alatt kiderült, hogy teltház fogadja majd a szövetségi kapitányt az oDEonban, így aki személyesen nem tud részt venni a kedd este 18 órakor kezdődő eseményen, a https://www.youtube.com/live/rf_y88r7CN8?feature=share linkre kattintva online követheti a beszélgetést.