Új professzorok az egyetemen

A Debreceni Egyetem tíz oktatójának adományozott egyetemi tanári címet a köztársasági elnök.

A Magyar Közlöny 147., augusztus 30-i számában jelent meg Áder János köztársasági elnök 351/2019. (VIII.30.) KE határozata, amelynek értelmében példamutató oktatói munkájuk, valamint kiemelkedő tudományos és kutatói tevékenységük elismeréseként tízen kapták meg professzori címüket a Debreceni Egyetemen.

Állam- és Jogtudományi Kar
Elek Balázs - Büntető Eljárásjogi nem önálló Tanszék
Pribula László - Polgári Eljárásjogi nem önálló Tanszék

Általános Orvostudományi Kar