Évfordulóhoz méltó mérkőzések a Buzánszky Kupán

A Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupa ’20 és Kozma Mihály Futsal Kupa döntőit rendezték a DEAC műfüves pályáin szerdán. Hiába az eső, a csapatok kiváló összecsapásokat vívtak egymással és a szurkolók is kitettek magukért.

A Kozma Mihály Futsal Kupát a DRS hódította el, miután 3-2-re felülmúlta a a Socca Hungary-Sinter FC csapatát.

A Buzánszky Kupa harmadik divízióban rendezett küzdelemsorozatát a YNWA Remastered húzta be, a döntőben 3-2-re győzedelmeskedett az SFC Calcio felett. A másodosztályt az Alsó Tízezer nyerte meg, ez a találkozó is 3-2-re végződött, a KB tagjainak nagy sajnálatára. Az Elnöki Kupa fináléjában 6-0-ra diadalmaskodott a Lokális a Jaffa SE-vel szemben.

A Női Liga aranycsatájában a Sinter Ladies és a Fókuszban mérette meg magát. A mérkőzést 2-0-ra az utóbbi húzta be. A nap zárómeccsét, mely a Superliga bajnoki címéért zajlott, a Socca Hungary-Sinter FC 3-0-ra nyerte meg a DRS ellenében.

A Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupáról szóló teljes tudósítás a DEHÖK oldalán olvasható.

Fotók: DEHÖK