Megvédte bajnoki címét a DEAC női futsalcsapata

Az NB I-es női futsaldöntő negyedik felvonását vasárnap este a TFSE otthonában rendezték. A Debreceni Egyetem gárdája az újabb sikerrel lezárta az aranycsatát.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó bajnoki döntő 2-1-re állt, amikor vasárnap a DEAC a TFSE otthonában lépett pályára. Biztos volt tehát, ha a fekete-fehérek nyernek, megvédik címüket.

A Debreceni Egyetem gárdája már a 6. percben betalált Gajzágó Flóra révén, aki szabadrúgásból volt eredményes. A vezető gólt követően mindkét oldalon akadtak lehetőségek, ám egyik háló sem rezdült meg, így a szünetre minimális fórral mehettünk.

A második játékrészben szinte végig a mieink irányították a játékot, a TFSE nem sok veszélyt jelentett a kapunkra. Több gól már nem született, a DEAC 1-0-ra nyert, ezzel zsinórban harmadik alkalommal ünnepelhetett bajnoki címet az NB I-ben, és emellett idén a Magyar Kupát is elhódította.