DE jó, hogy itt vagy!

Az ország legnagyobb gólyatáborát rendezik meg augusztus 28. és szeptember 8. között a Debreceni Egyetemen. Mintegy 2300 elsőéves ismerkedik az intézménnyel és egymással az Egyetem téri campuson.

Többek között ügyességi feladatok, sorversenyek, éjszakai túra és kvízjátékok várják a gólyákat.

- A hallgatók egy páratlan közösségi élményre tesznek szert a gólyatáborban - fogalmazott Szilvássy Zoltán rektor a témáról tartott keddi sajtótájékoztatón.

A Hallgatói Önkormányzat által szervezett rendezvényen a minőségi szórakozás mellett fontos szerephez jut az adománygyűjtés is. Ismét meghirdetik a „Mit hozott a gólya?” elnevezésű tanszergyűjtő-akciót.

A hét látványos záróeseménnyel ér véget: borkóstolóval és tűzijátékkal köszöntik a gólyákat az Egyetem téren.

A rendezvényről bővebben a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzatának weboldalán olvashatnak.