Címvédés és trónfosztás az egyetemi kupadöntőkben

Véget ért a kispályás egyetemi labdarúgó bajnokságok tavaszi szezonja. A Kozma Mihály Futsal Kupa tavalyi győztese idén is diadalmaskodott, a Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupában azonban elmaradt a címvédés. A döntők napján Buzánszky Jenőről és Nyirkos Istvánról is megemlékezett a Debreceni Egyetem – olvasható a DEHDK PR- és Sajtóiroda beszámolójában.

Futballünnep volt a DEAC műfüves pályáin: először a Kozma Mihály Futsal Kupa aranymeccsét vívták, amelyen a Socca Hungary-Sinter FC magabiztosan múlta felül a Jégkorszak FC alakulatát, ezzel sikerült megvédenie a címét. Az első osztály, azaz a Superliga döntőjét a két sztárcsapat, a Sinter FC és az A-MEN FC játszotta, végül utóbbi emelhette magasba a trófeát.

A másodosztályban és a harmadosztályban is bajnokokat avattak, előbbi fináléjában a Sinter FC Akadémia nyerte az aranyérmet, a harmadosztályban pedig büntetőrúgások után a The neighborhood FC állhatott a dobogó legfelső fokára. Az Elnöki Kupában a Jaffa SE bizonyult a legjobbnak.

A teljes cikk ide kattintva érhető el.

DEHDK PR- és Sajtóiroda