Ülésezett az egyetemet fenntartó alapítvány kuratóriuma

Többek között dékáni kinevezéseket is támogatott a Gróf Tisza István Debreceni Egyetemért Alapítvány kuratóriuma, emellett a fenntartott intézmény nemzetközi szerződéseiről is tájékozódtak a testület tagjai a legutóbbi ülésen.

A Debreceni Egyetemet fenntartó Gróf Tisza István Debreceni Egyetemért Alapítvány kuratóriumának májusi ülésén a Gyógyszerésztudományi Kar, valamint a Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar, Kari Tanács rangsorolását követően, vezetői megbízatásuk jóváhagyásáról döntött a testület.

A kuratórium tagjai az ülésen a Debreceni Egyetem Gazdálkodási szabályzata alapján tájékozódtak az intézmény nemzetközi szerződéseiről, valamint elfogadták a DE és az alapítvány 2022. évi beszámolóját.

Az ülésen jelen volt minden kuratóriumi tag,  titkára, könyvvizsgálója, vagyonellenőre és a felügyelőbizottság elnöke.

Sajtóközpont