Kitüntetéseket vehettek át a Klinikai Központ munkatársai

Kimagasló szakmai tevékenysége elismeréseként Balatoni Ildikónak, a Debreceni Egyetem Klinikai Központ alelnökének Pro Sanitate díjat, Gömöri Gabriellának, a Járványügyi Koordinációs Központ vezetőjének pedig elismerő oklevelet adományozott Pintér Sándor belügyminiszter.

A kitüntetéseket Takács Péter egészségügyi államtitkár adta át a minisztériumban tartott hétfői ünnepségen.

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Batthyány-Strattmann László születésnapja alkalmából Pro Sanitate díjat vehetett át Balatoni Ildikó, a Debreceni Egyetem Klinikai Központ koordinációs alelnöke, operatív igazgatója.

Gömöri Gabriella, a Járványügyi Koordinációs Központ vezetőjének, a Kórházhigiénés Osztály osztályvezető főorvosának az egészségügy területén végzett kimagasló szakmai tevékenységét pedig miniszteri elismerő oklevéllel díjazták.

Sajtóközpont - CzA
Fotó - MTI