FM90: egyetemi küldetés is a nyár legnagyobb bulija

A Campus Fesztivállal teljes az egyetem 3. missziós küldetése – interjú Bács Zoltán kancellárral a Campus Rádióban.

Az újabb látogatottsági rekordot döntött nagyszabású rendezvénynek komoly fejlődéstörténete van, hiszen a Debreceni Egyetem többször rendezett EFOTT-ot, majd jött a Vekeri-tavi fesztivál, melynek ötletére – vagy, ahogy Bács Zoltán fogalmazott: feelingjére - épült a jelenlegi Campus. A fesztivál ma már nemcsak az egyetem, hanem a város és a régió lakosságának is szolgáltat kulturális programot. Egy olyan nyári esemény, amelyen minden korosztály jól érezheti magát, és amelynek megvalósításával a Debreceni Egyetem maximálisan teljesíti 3. missziós feladatát.

A részletekről Bács Zoltán, a Debreceni Egyetem kancellárja nyilatkozott az FM90 Campus Rádió fesztiválra kihelyezett stúdiójában. A teljes összeállítást ezen a linken hallgathatja meg.

Sajtóiroda - TB