Egy pont a hétvége termése

A Debreceni Egyetem labdarúgói döntetlent játszottak a szezon utolsó idegenbeli mérkőzésén. A kézilabdázók egygólos vereséget szenvedtek a bajnokságban, ezáltal nehéz helyzetbe kerültek a bennmaradást illetően.

Labdarúgás
A DEAC labdarúgói 1-1-es döntetlent játszottak a Sényő otthonában az NB III Keleti csoport utolsó előtti fordulójában. A mieink számára már nem volt tétje a mérkőzésnek, hiszen biztos a második hely. Még egy találkozó van hátra a szezonból: vasárnap hazai pályán a Salgótarján ellen zár Sándor Tamás együttese.

Kézilabda
A kiesés szélére sodródott a DEAC kézilabdacsapata, miután egygólos, 31-30-as vereséget szenvedett Balatonfüreden, az NB I/B alsóházi rájátszásában. A vége előtt négy másodperccel még a hajdúságiak vezettek, ám hetessel előbb egyenlítettek a hazaiak, majd labdaszerzés után a győztes találatot is megszerezték. Ezzel a vereséggel a Debreceni Egyetem gárdája nagyon nehéz helyzetbe került, csoda kellene a bennmaradáshoz.

További részletek

NyD