Felkérés művek kiállítására a IX. Egyetemi Képzőművészeti Tárlaton

A Kossuth Lajos Tudományegyetem Baráti Köre 2017. november 4-24. között az Élettudományi Galériában rendezi meg a IX. Egyetemi Képzőművészeti Tárlatot, amelyre az egyetem polgáraitól kérik a szervezők a kiállítandó művek felajánlását.

A jelentkezéseket a kltebaratikore@gmail.com címen várják október 20-ig.

A jelentkezéssel együtt kérik elküldeni a mű címét, jellegét (festmény, fotó, szobor, stb), méretét és fényképét.
A legértékesebb műveket szakmai zsűri díjazza az alábbi kategóriákban:
1. Jelenlegi hallgatók, Phd hallgatók
2. Az egyetem jelenlegi és korábbi oktatói, dolgozói, az egyetemi Alumni szervezet tagjai, a KLTE Baráti Kör tagjai

A rendezvényt támogatja: a Debreceni Egyetem Fejlesztéséért Alapítvány

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.