BTK - konferencia felhívás

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának Angol-Amerikai Intézete „A gondoskodás válságai: Pandémiakultúra, biopolitika és kultúrorvostan” címmel angol és magyar nyelvű online konferenciát rendez 2021. június 26-27-én. A szervezők a jelentkezőktől 250 szavas absztraktokat és egy max. 100 szavas életrajzot várnak. Aki magyar nyelvű előadással szeretne jelentkezni, csatoljon egy rövidített angol nyelvű változatot is. A konferenciára PhD-hallgatók is jelentkezhetnek, számukra külön szekciót is szerveznek.

A jelentkezés a https://forms.gle/pCVogmjekXehcKB57 linken nyújtható be 2021. április 30-ig.

Letölthető dokumentumok

Események

Interaktív programokkal, kiállításokkal, tudomány népszerűsítő előadásokkal várja az érdeklődőket a Növények napja rendezvénysorozatra a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.

A Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programja és a a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet jótékonysági gardróbvásárt szervez.

A Debreceni Egyetemen zajló űrkutatási projekteket és a DE SPACE programot ismerhetik meg az érdeklődők a DE Tudományos Igazgatóság által szervezett workshopon.