Klinikai háttér, egyetemi üzemeltetés, milliárdos fejlesztés

2018. január 3-án a hivatalos átadás-átvétellel a Debreceni Egyetem Klinikai Központja visszavette a 2003-ban a Kaáli Intézetnek átadott lombik program tevékenységet. A szolgáltatás jelenleg változatlan helyen és eszközös feltételrendszerrel várja a gyermektelenséggel küzdő párokat. Az Asszisztált Reprodukciós Centrum (ARC) a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának komplex meddőség programjába szervesen illeszkedve, az Egyetem teljes laboratóriumi, képi diagnosztikai és genomikai hátterét is alkalmazva, a lehető legkorszerűbb kivizsgálási és kezelési lehetőségeket nyújtja.

A Debreceni Egyetem a megnövekedett igények korábbiaknál is színvonalasabb kiszolgálására 2018-ban a már megítélt kormányzati támogatás felhasználásával 1,1 milliárd forintból javítja a tevékenység infrastrukturális és eszközös feltételeit.  Ennek köszönhetően az Asszisztált Reprodukciós Centrum az eddigieknél nagyobb területen és korszerűbb környezetben, megerősödött műszerparkkal fogja a gyermekre várók igényeit kielégíteni. Az Asszisztált Reprodukciós Centrum (ARC) a Klinikai Központ kiemelt egysége, mely magas szakmai színvonalon, korszerű menedzsmenttel és az egyetemi háttérrel megerősödve, hálapénzmentesen teremti meg a legkorszerűbb meddőségi kezelések lehetőségét az Észak-Alföldi régió, illetve a környező országok lakosai részére.

Bejelentkezés és információ:
Debreceni Egyetem Klinikai Központ Asszisztált Reprodukciós Centrum (ARC)
06-52/255-318
06-52/255-818
06-52/255-138

Kelt: Debrecen, 2018. január 3.
 

Letölthető dokumentumok

Események

A DE BTK Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszék valamint a MTA DAB Nevelés- és Művelődéstudományi Szakbizottsága szervezésében a Kutatások hasznosulása a gyakorlatban címmel rendez konferenciát november 25-én, hétfőn.

Futballstílusok, futballfilozófiák címmel tart előadást Kozma Mihály, minden idők legsikeresebb MLSZ futsal szövetségi kapitánya a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadás-sorozat keretében.

A modern labdarúgó világbajnokságok történetéről tart előadást Sándor Mihály, sporttörténész, újságíró, szakíró, Nívó - és Ezüstgerely-díjas szerző a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadás-sorozat keretében.