Vonós és gitáros szakmai nap a Zeneművészeti Karon

Vonósokat és gitárosokat vár szakmai napjára a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kara. Az eseményre regisztrálók részt vehetnek a kar  január 29-én, hétfőn 14 órától kezdődő koncertjén a Liszt teremben, majd a jelentkezők számára konzultációs lehetőséget is kínálnak a kar oktatóival. A programon való részvételi szándékot  január 23-án, kedden éjfélig lehet jelentkezni a szakmai nap Facebook-oldalán.

Részletek.

Közzététel dátuma

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.