Vízszünet az Egyetem téri campuson

A Debreceni Egyetem, Egyetem téri Campus fővízgerinc vízvezeték rekonstrukciós munkálatai miatt az Egyetem téri Campuson, és DEAC telepen a vízszolgáltatás 2023.04.22-én (szombaton) 7:00 órától előre láthatóan 9:00 óráig szünetel.

A vízszünet, csak az Egyetem tér 1. sz. alatti, és DEAC telepi épületeket érinti:

- Főépület
- Kémia épület
- Ökológia épület
- I, II, III-as sz. kollégiumok
- Nagyerdei Étterem
- Templom
- Régi Sportcsarnok
- Matematika és Földtudományi intézet épülete
- ÉTK Könyvtár, ÉTK
- Tanári villák (I-V)
- DESOK
- DEAC telep
- Learning Center
- Kazánház
- Campus Bisztró
- Botanikus kert porta

Az Agóra, és Botanikus kert épületeiben a vízszolgáltatás zavartalan lesz.

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő állomásán Loncsár Krisztina Zöld törekvések az Európai Unió Közös Agrárpolitikájában című előadását hallgathatják meg. Időpont: 2024. március 28. (csütörtök) 12 óraHelyszín: online (Zoom, YouTube)

A GTIDEA Journal Club eseménysorozat keretében a GTIDEA Publikációs Díj díjazottjai bemutatják közleményükben foglalt tudományos eredményeiket, s betekintést engednek a cikk megjelenése óta zajló, kapcsolódó kutatásaikba is.

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő állomásán Mándi Mihály Gerinces agyméret adatbázis építés, és az agyméret és utódgondozás kapcsolata című előadását hallgathatják meg.