Tájékoztató levél óvodai jelentkezéssel kapcsolatban

A Debreceni Egyetem Óvodája várja a leendő kiscsoportos gyermekek jelentkezését a 2024/2025-ös nevelési évre!

Az óvodai jelentkezéshez szükséges jelentkezési lap letölthető a Debreceni Egyetem Óvodájának honlapjáról (deovoda.unideb.hu) – a dokumentumok - aktuális dokumentumok fül alatt.

A jelentkezési lapok beadásának határideje: 2024. január 31.

A jelentkezési laphoz kérjük csatolni a Debreceni Egyetem által kiadott munkáltatói igazolást, mely a szülő(k) egyetemi jogviszonyát igazolja. A jelentkezési lapot be lehet nyújtani elektronikus úton, az ovoda@unideb.hu email címre, vagy személyesen az óvodavezetőnek. Fontos, hogy a két dokumentumon 2024. januári dátum szerepeljen!

Intézményünk nyílt napokat szervez az érdeklődő szülők és gyermekeik részére, melyek időpontjai:

II.sz. Óvoda, Pandamaci csoport: 2024. január 11.      9.30 – 10.30 óráig

I.sz. Óvoda, Katica csoport: 2024. január 12.      9.30 – 10.30 óráig

A nyílt napokon a gyerekeknek lehetőségük van találkozni és együtt játszani a leendő óvodapedagógusokkal, miközben a szülőknek az óvodavezető tart tájékoztatást az intézménnyel és az óvodai élettel kapcsolatban.

Szeretettel várjuk az érdeklődő családokat!

Nagy Angéla
óvodavezető

Közzététel dátuma

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.