A Pro Regione Alapítvány pályázata egyetemi hallgatóknak

A Pro Regione Alapítvány az idén is meghirdette a Debreceni Egyetem nappali tagozatos hallgatói számára a szokásos éves pályázatát.

A Magyar Vidékért (Pro Regione) Alapítvány kuratóriuma a 2021-es évre pályázatot írt ki a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Bölcsészettudományi Kar, Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar, Informatikai Kar, Műszaki Kar, Természettudományi és Technológiai Kar, Zeneművészeti Kar NAPPALI TAGOZATOS HALLGATÓI részére.

Az alapítvány egyösszegű (max. 100.000 Ft.) támogatást nyújt a 2021-ben megjelent TUDOMÁNYOS PUBLIKÁCIÓK, ILLETVE SZELLEMI ALKOTÁSOK (műszaki/informatikai/zeneművészeti produktum) elismeréseként, valamint TUDOMÁNYOS KONFERENCIÁN, VERSENYEN, zenei eseményen történő eredményes részvételére.

A pályázat részletes felhívása és a kitöltendő adatlap megtalálható a http://uni-pro.unideb.hu oldalon.

A pályázati anyagok feltöltésére ugyanezen a felületen van lehetőség 2021. november 15. (hétfő) 12.00 óráig.

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.