Mikulás Nap az egyetemen

Kedves Dolgozók, Kollégák, Szülők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja a Lelkierő Egyesülettel közösen idén is megrendezi a Mikulás Napot az egyetemi dolgozók gyermekei részére.

Várjuk közösen a Mikulást 2018. december 8-án (szombaton) 15 órakor és 17 órakor a Debreceni Egyetem Főépületének Aulájában!

A Mikulás Napra azokat a dolgozókat és 2-10 év közötti gyermekeiket várják a szervezők, akik előzetesen regisztrálnak a https://portal.unideb.hu/hu/mikulas-nap felületen. Az Aula befogadóképessége 500 fő, ezért a jelentkezés sorrendben történik, illetve a keret elérésekor lezárul.

A rendezvényen hivatalos fotós fogja készíteni a gyermekekről a fényképeket, ezért önálló fotózásra nincs lehetőség. A képeket később meg lehet tekinteni az egyetemi honlapon.

Kérjük, hogy minden dolgozó csak a saját gyermekét regisztrálja név szerint a felületen. A csomagokat a regisztráció szerint adják át a gyermekek részére, ezért fontos, hogy jelentkezéskor a pontos adatok kerüljenek a regisztrációs felületre.

A szervezők kérnek minden szülőt és hozzátartozót, hogy a gyermeket egy szülő/hozzátartozó kísérje az Aulába a hely telítettsége miatt, a többiek várakozzanak az Aulán kívül található Kerengőben.

További információ: Darabosné Bíró Virág 70/316-5426

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.