Mikulás Nap az egyetemen

Kedves Dolgozók, Kollégák, Szülők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg a Mikulás Napot az egyetemi dolgozók gyermekei részére a Debreceni Egyetemen, egy napon, két turnusban, a nagy létszámra való tekintettel.

Várjuk közösen a Mikulást 2017. december 3-án (vasárnap) 15 és 17 órai kezdéssel a Debreceni Egyetem Főépületének Aulájában!

A Mikulás Napra azokat a dolgozókat és 2-10 év közötti gyermekeiket várjuk, akik előzetesen regisztrálnak az alábbi felületre. Az Aula befogadó képessége 500 fő, ezért a jelentkezés sorrendben történik, illetve a keret elérésekor lezárásra kerül.

A rendezvényen hivatalos fotós fogja készíteni a gyermekekről a fényképeket, ezért önálló fotózásra nincs lehetőség. A képeket később meg lehet tekinteni.

Kérjük, hogy minden dolgozó csak a saját gyermekét regisztrálja név szerint a felületen.

A csomagok a gyermekek regisztrált neve szerint kerülnek kiosztásra a gyermekek részére, ezért fontos, hogy a gyermekeket név és kor szerint pontosan regisztrálják a felületen:

Az eseményre kérünk minden szülőt és hozzátartozót, hogy a gyermeket egy szülő/hozzátartozó kísérje az Aulába a hely telítettsége miatt, a többiek várakozhatnak az Aulán kívül található Kerengőben.

További információ:
Darabosné Bíró Virág kolléganőnél a 70/316-5426 telefonszámon!

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.