Megtévesztő e-mailek-re figyelmeztet az egyetem

A Debreceni Egyetem valamennyi dolgozója részére

Az elmúlt időszakban számos egyetemi e-mail címre különböző GMAIL-es címekről érkezett megtévesztő e-mail. A kéretlen levél törzse nem tartalmaz szöveget, csak egyetlen csatolt képet, ami helytelen magyar nyelven íródott a Rendőrség, valamint az Interpol nevében, tartalma azonban valótlan. Az intézmény kéri munkatársait, hogy a levélben szereplő fájlt ne nyissák meg! A csatolmányban írtakat hagyják figyelmen kívül, az nem hivatalos szervezettől érkezett! Az abban szereplő címre semmilyen formában ne küldjenek visszajelzést!

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.