L’ORÉAL-UNESCO A Nőkért és a Tudományért Magyar Ösztöndíj- 2022

A L’ORÉAL Magyarország és az UNESCO Magyar Nemzeti Bizottsága idén huszadik alkalommal hirdeti meg ösztöndíjpályázatát a nemzetközi L’ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében, 2022. évre. Az ösztöndíj célja, hogy a fiatal tudós nőket és kutató szakembereket kiemelkedő és gyakorlatba vehető tudományos eredmények elérésére sarkallja, továbbá ösztönözze és előmozdítsa a magyar nők helyzetét a tudományos és kifejezetten kutatói pályán, a legkülönbözőbb kutatási területeken. A program PhD vagy posztdoktori jelölteknek, valamit kutatást végző orvosoknak szól. Posztdoktorjelöltek esetében a PhD fokozat megszerzése nem lehet régebbi 5 évnél.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A Debreceni Egyetem Közművelődési Titkárság, Kulturális és Szervezési Iroda rendezésében Böszörményi Kovács Zsolt művei tekinthetők meg az Élettudományi Galériában.

Versényi Anna képzőművész, író, pszichológus munkáiból nyílik kiállítás Mappa Mundi - „Erre sárkányok élnek” címmel április 28-án az Elméleti Galériában.

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.