Légrádi duplája nem ért pontot

Második számú csapatunk kétszer is vezetett, de a helyzeteivel jobban sáfárkodott a Sárréti és mindhárom pontot begyűjtötte.

Fiókcsapatunk szombaton idegenben próbált visszatérni a győztes útra, amely játéknapon az előző szezon ezüstérmeséhez, a Sárrétihez látogattak. Kellettek a pontok, hogy tartsuk a lépést a középmezőnnyel és ellépjünk az alsóházi csapatoktól.

Jól is kezdtünk, a mérkőzés elején inkább a mi akaratunk érvényesült, kapura veszélyesen futballoztunk, de a befejezéseknél rossz megoldásokat választottunk. Végül csak sikerült betalálnunk, a 19. percben Légrádi Máté mattolta a hazai védelmet. Sajnos átlépve az első félórán, elolvadt az előny, első helyzetüket gólra váltották a zöld-fehérek. Szünetig ismét megszerezhettük volna a vezetést, de a labdát nem sikerült a vonalon túlra juttatnunk, pedig voltak ígéretes lehetőségeink.

A játék képe a második félidőben sem változott, mi irányítottunk, valamivel többet birtokoltuk a labdát és jó foci meghozta az eredményét, az 53. percben Légrádi ismét bevette a kaput. Ezúttal is hamar eltűnt a különbség, a 62. minutumban 2-2 állt az eredményjelzőn. Hiába voltak meg a helyzeteink, a kapu előtt nem voltunk higgadtak, míg a házigazdák jól sáfárkodtak lehetőségeikkel, a 77. percben harmadjára is megzörgették hálónkat. A hátralévő időben legalább egy döntetlen összejöhetett volna, akár a győzelem is, de lehetőségeinkkel nem tudtunk élni.

Vármegyei I. osztályú felnőtt 11. forduló

Sárréti DSK – DEAC-II: 3-2 (1-1)

DEAC-II: Sávolt – Bencze, Virág (Zsoldos 71’), Légrádi, Ténai, Bárány, Dari (Dobos 88’), Mikó (Kiss M. 82’), Potornai (Kemecsei 88’), Tochukwu (Almási 82’), Pinczés (Grecskó 71’)

Edző: Katona László

Gólszerző: Légrádi 19’, 53’

Katona László: Amíg nem tanulunk meg nyerni, addig magunkat hozzuk nehéz helyzetbe. Pedig jól játszottunk, kétszer is vezettünk, mégis vereséget szenvedtünk, ellenfelünk négy helyzetéből hármat értékesített. Meg kell találnunk az okokat, javítanunk a hibákat, remélhetőleg következő héten a derbin átszakad a gát.

The post Légrádi duplája nem ért pontot appeared first on DEAC.