Látogatási tilalom az egyetemi kórházban

Részleges látogatási tilalmat rendeltek el a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban az influenzaszerű megbetegedések számának emelkedése miatt. A klinikán egyelőre nincs korlátozás.

A DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Ápolási osztályán és az Infektológiai Intézetben vezették be a látogatási tilalmat. A rendelkezés január 29-től visszavonásig érvényes.
Az intézkedésekre azért volt szükség, mert jelentősen emelkedett a kórházban influenzaszerű tünetekkel kezelt betegek száma.
Az intézmények kérik a hozzátartozók és a látogatók együttműködését és türelmét.
A DE Klinikai Központban egyelőre nem rendeltek el korlátozást.

Letölthető dokumentumok

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.