„KIKELET” - életmódváltó és stresszkezelő tréning

A Debreceni Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja az egyetemi Családbarát program keretében az egyetem dolgozói számára 10 alkalmas életmódváltó és stresszkezelő tréninget hirdet.

A járványhelyzet sokunkat állít a korábbiakhoz képest még több kihívás elé. A bezártság, a kikapcsolódási lehetőségek hiánya, a bizonytalanság a mindennapi terheinkre rárakódik, és szorongásos tüneteket okozhat vagy fásulttá, lehangolttá tehet minket. Ebben a helyzetben nehéz megtalálni a motivációt, még ha fejben tudjuk is, hogy változásra van szükségünk. A tréning célja, hogy segítse a résztvevőket kimozdítani dermedt állapotukból, támogatást nyújtson a változtatáshoz, csökkentse az esetleges szorongást, lehangoltságot.

A tréning tematikája: egyéni célok megtalálása (pl. több testmozgás, egészségesebb táplálkozás, jobb stresszkezelés), motiváció növelése, stresszcsökkentő módszerek, relaxáció, hangulatjavítás.

A tréninget Tisljár-Szabó Eszter klinikai szakpszichológus tartja online formában.

Az első alkalom időpontja: 2021. március 9. kedd, 16-18 óra között.

Ha úgy érzi, hogy itt az ideje változtatni, ha szeretné jobban érezni magát, jelentkezzen 2021. március 4-én 12 óráig e-mailben a demek2@unideb.hu címen.

Letölthető dokumentumok

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.