Kedvezményes jegyek a DVSC - Budapest Honvéd meccsre

Kedvezményesen, az eredeti 2.000.- Ft helyett féláron tudják megvásárolni a belépőt az egyetemi polgárok a május 20-án 18 órakor kezdődő DVSC – Budapest Honvéd NB I-es labdarúgó mérkőzésre. A kedvezmény előzetes regisztrációhoz kötött, melyet a http://sportreg.unideb.hu oldalon lehet megtenni május 19-én 20 óráig. Az egyetemi szektorba szóló belépőket a Nagyerdei Stadion jegypénztáraiban lehet átvenni a meccs napján átvenni a DEKa kártya bemutatásával a mérkőzés napján 11.30-16 óra között.

Események

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.

DELAB talk-show két felvonásban: Akkor és Most, Futball Mindörökké, Fókuszban a labdarúgó Európa-bajnokság - a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadássorozat ünnepi programja folytatódik.