II. HIT-ÉS TUDOMÁNY - DEBRECENI DOKTORANDUSZOK ÉS FIATAL KUTATÓK KONFERENCIÁJA

A Debreceni Református Hittudományi Egyetem Doktorandusz Önkormányzata és a Debreceni Egyetem Doktorandusz Önkormányzata közös konferenciát szervez „Morális dilemmák a tudományban” címmel fiatal kutatók (legfeljebb 5 éve szerezte meg doktori fokozatát), doktorjelöltek, doktoranduszok és Tudományos Diákköri Konferenciára készülő egyetemi hallgatók részére. A konferenciára előadóként azok jelentkezését várjuk, akiknek kutatási területe és a hit- és vallástudomány között fellelhetők kapcsolódási pontok. A konferencián való részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött.

A konferencia helyszíne: Debreceni Egyetem Főépület, Debrecen, Egyetem tér 1.
A konferencia ideje: 2017. december 1. (péntek)

Jelentkezési határidő: 2017. november 10. (péntek)

Regisztráció (előadó/résztvevő): https://goo.gl/JnHJCd

Letölthető dokumentumok

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.