Ideiglenes változások a Böszörményi úti campuson

Tisztelt Dolgozók! Kedves Munkatársak!
A Debreceni Egyetem Böszörményi úti campus ad otthont a Csillagpont Református Ifjúsági Találkozónak 2019. július 23–27. között, melyen kb. 4000 résztvevő várható.
Ezúton hozom szíves tudomására a találkozó ideje alatti változásokat:
•         BELÉPÉS: A rendezvény ideje alatt a c
ampuson – biztonsági okok miatt – az Akadémia utca felőli kapu, valamint a Veres Péter Kollégiumnál lévő kiskapu is zárva lesz. A gyalogosan érkezők csak a Főépületnél lévő kapun, vagy a körforgalomnál (sorompó) tudnak a területre bejutni az Unipass (DEKA) kártyájuk felmutatásával.
Azok a munkavállalók, akiknek éves bérletük van és autóval érkeznek, továbbra is behajthatnak a campusra a körforgalmon keresztül, de parkolni csak a mellékelt térképen piros színnel jelölt parkolóban lesz lehetőségük. Kérem, vegyék figyelembe, hogy a parkolóhelyek száma korlátozott.
Azok a munkatársak, vendégek, akik a Böszörményi úti campuson dolgozó kollégákhoz érkeznek, szükség esetén ideiglenes karszalagot kapnak pl. munkaügyre, talajtani vizsgálat helyszínére stb.
•         ÉTKEZÉS: A Csillagpont ideje alatt a Főépületben üzemelni fog a büfé, melyet a munkavállalók ugyanúgy igénybe vehetnek, mint a táborozók. Emellett lehetőséget biztosítunk a menüs étkezésre is az Agrár Étterem mellékelt ajánlata alapján. A július 22–26. közötti hétre szóló menüjegyeket 2019. július 19-én 12 óráig vásárolhatják meg az Agrár Étteremben (menü ára: bruttó 900Ft/adag).
Kérjük szíves megértésüket, és türelmüket előre is köszönjük a rendezvény ideje alatt adódó kellemetlenségek miatt, melyek minimalizálása érdekében mindent megteszünk!
Bármilyen kérdésben munkatársaimmal készséggel állunk rendelkezésükre!

Üdvözlettel:
Dr. Rőfi Mónika
központvezető
Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ
rendezveny@unideb.hu

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.