Ideiglenes melegvízszünet az Egyetem téri campuson

A Debreceni Egyetem Egyetem téri campus vízvezeték rekonstrukciós munkálatai miatt 2023. január 28-án, szombaton 9.30-11-30 között szünetel a melegvíz-szolgáltatás.  A használati melegvíz-szünet csak az Egyetem tér 1. sz. alatti épületeket érinti. A DESOK, DEAC, Agóra, Learning Center, ÉTK, ÉTK Könyvtár és tanári villák épületeiben a használati melegvíz-szolgáltatás zavartalan lesz.

Érintett épületek:

-          Főépület

-          Kémia épület

-          Ökológia épület

-          I, II, III-as sz. kollégiumok

-          Botanikus kert

-          Nagyerdei Étterem

-          Templom

-          Régi Sportcsarnok

-          Matematika és Földtudományi intézet épülete

Törös Attila

főmérnök

Közzététel dátuma

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.