Huszáros hajrával nyert az U19-es csapatunk

A Debreceni Egyetem U17-es korosztálya sajnos nem jött ki jól a végjátékból.

A DEAC U17-es és U19-es fiú futsalcsapata a Veszprémet fogadta a hétvégén a Kecskeméti János Sportcsarnokban az élvonal harmadik fordulójában. A fiatalabb korosztálynak nem sikerült jól az első félidő, mivel a szünetben 0-2 szerepelt a kijelzőn. A térfélcsere után Barna Szabolcs szépített, ám nem sokkal később Iszak-Dvorzák Benjámin visszaállította a kétgólos különbséget. Ezt követően Komádi Dominik és Szabó Csanád is beköszönt, így a 34. percben 3-3 volt az állás. A lefújásig a bakonyiak háromszor vették be együttesünk kapuját, így Vass Ottó legénysége 6-3-as vereséggel zárta a bajnokit.

Sokáig úgy tűnt, hogy U19-es játékosainknak sem jön össze a pontszerzés, mivel a veszprémiek Bognár Martin és Vér Dávid találatával a 29. minutumban 2-0-ra vezettek. Szerencsére a végjátékban csapatunk dominált, előbb Győri Balázs duplázott, majd a 3-2-es végeredményt Komádi Benjámin Zsolt állította be.

U17-es gárdánk eddig egy pontot szerzett, így a tabellán a 10. pozíciót foglalja el, míg a négy egységgel rendelkező U19-es alakulatunk a hatodik helyről várhatja a folytatást.

U17-es országos bajnokság 3. forduló
DEAC-Szilágyi Futsal Veszprém 3-6 (0-2)
gólszerzők: Barna (23.), Komádi (33.), Szabó Cs. (34.), ill. Czabula (2.), Finta (17., 37., 40.), Iszak-Dvorzák (23.), Osvald (40.)
A DEAC összeállítása: Elek – Gyöngyösi, Éder-Pavolek, Barna, Bessenyei. Cserék: Varga L., Hajdu, Komádi, Szabó Cs. Oláh, Kiss-Király.

U19-es országos bajnokság 3. forduló
DEAC-Szilágyi Futsal Veszprém 3-2 (0-1)
gólszerzők: Győri (33., 36.), Komádi (37.), ill. Bognár (15.), Vér (29.)
A DEAC összeállítása: Gali – Varga Z., Győri, Komádi, Erdei Sz. Cserék: Vaskó, Balogh M., Karacs, Balog O., Keczán, Szatmári, Kovács, Lengyel.

Fotó: Papp Attila

The post Huszáros hajrával nyert az U19-es csapatunk appeared first on DEAC.