Hosszabbított nyitva tartás az Élettudományi Könyvtárban

Kedves Olvasó!

A felhasználói igényeket figyelembe véve, illetve a vizsgaidőszakra való felkészülés elősegítése céljából a Kenézy Élettudományi Könyvtárban 10 héten keresztül nemcsak a hétköznapokon, hanem már szombatonként is éjfélig várjuk az olvasókat. Hétköznapokon este 8 órától, szombatonként délután 4 órától a könyvtári terek, valamint az önkiszolgáló szolgáltatások igénybevételét biztosítjuk olvasóink számára.
A hosszabbított nyitvatartás jövő héttől, december 4-től kezdődik.

A részletes nyitvatartási rendről a weboldalunkon tájékozódhat:

DEENK  Olvasószolgálata
info@lib.unideb.hu

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.