Holnap még ingyen nézhető meg a meccs

Klubunk tájékoztatja a szurkolókat a 2024/25-ös szezonra vonatkozó belépési tudnivalókról.

A szeptember elsejei, Tiszaújváros elleni labdarúgó-mérkőzés – melyet a DEAC 16 órakor vív meg – lesz az idei utolsó találkozó, amely belépjegy nélkül látogatható.

Ami a továbbiakat illeti: a most futó szezonban a nyugdíjasok, a diákok, illetve a DEAC Család klubtagok ingyenesen tekinthetik meg  (erről részletes leírás a www.deac.hu/klub oldalon érhető el) az NB III-as meccseket.

A bajnoki találkozókra szóló jegy 1 800 Ft-ba kerül, a bérlet ára 12 000 Ft, utóbbi a kupameccsekre is érvényes. A MOL Magyar Kupa-összecsapások megtekintése diák-, nyugdíjas- és unipass-igazolvánnyal 1000 Ft.

A közösségépítésre való tekintettel, és a mérkőzéslátogatás ösztönzése céljából a 2024/25-ös idényben a hazai mérkőzésekről nem lesz online stream-es közvetítés, csak tanszünetben.

The post Holnap még ingyen nézhető meg a meccs appeared first on DEAC.