HelloAI: Mesterséges intelligencia az egészségügyben

Még lehet jelentkezni a HelloAI-ra, bőven van idő befejezni a kurzusokat még 2023-ban. A HelloAI programokra minden egyetemi munkatársat és hallgatót szívesen látunk, az egyetemi partnereink részére a 100%-os kedvezményt nyújtó promo kód továbbra is érvényben van, ingyenesen tudnak regisztrálni az érdeklődők.

Milyen hatással lehet az egészségügyre a mesterséges intelligencia? Hogyan lehet zökkenőmentesen bevezetni egy mesterséges intelligencia megoldást az egészségügyben? A rohamos technológiai fejlődés mellett elengedhetetlen, hogy képben legyünk az új lehetőségekkel.  Csatlakozz a @HelloAI következő eseményéhez és nyerj betekintést arról, milyen tudásbázis szükséges a mesterséges intelligencia által biztosított lehetőségek kihasználásához egészségügyi területen. Ha szeretnél csatlakozni a #HelloAI 2023 program utolsó előadásához, jelentkezz még MA a HelloAI programok egyikére a www.helloaiprofessional.com oldalon. Partner egyetemi  résztvevőknek a “hellohupartner” promó kóddal 100%-os kedvezményt biztosítanak a szervezők. A kurzusok elvégézésével 7,5 ECTS kreditnek megfelelő igazolás igényelhető.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.