Gyermeknapi Családi Nap az Egyetemen

A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Gyermeknapi Családi napot szervezünk a Nagyerdei Kultúrparkban 2022. május 14-án (szombaton) 9:30 és 13.00 óra között. A programon való részvétel feltétele a regisztráció.

A családi napon díjtalan a belépés, a férőhelyek száma korlátozott és regisztrációhoz kötött. A Kultúrparkba díjtalan belépésre jogosító karszalagot a helyszínen biztosítjuk mely 13 óráig átvehető. A karszalag az állatkert és a vidámpark területére is érvényes, de a játékok használatára nem! Tiketteket a Kultúrpark pénztárába és a kijelölt helyeken lehet vásárolni. A regisztrált jelentkezők számára programokat szervezünk, melyek ingyenesen látogathatóak (szakvezetéses séta, bátorságpróba, állatetetés, Csicseri és Borsó gyerekzenekar koncertje, tombolasorsolás)

A belépésre jogosító karszalag átvételét a helyszínen 13 óráig tudjuk biztosítani.

Jelentkezési határidő: 2022. május 12. (csütörtök) 12:00.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők:

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK), a Lelkierő Egyesület, a Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ és a Nagyerdei Kultúrpark.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A csontvázpreparálás rejtelmei és néhány (evolúciós) csonttani érdekesség címmel Albert Krisztián, a KLK-ÖKO HUNGARY Kft. környezetvédelmi szak- és ADR-biztonsági tanácsadó tart előadást a Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szervezésében.

Végre Japán címmel Kulcsár Balázs, a Debreceni Egyetem Műszaki Karának egyetemi docense tart előadást a DEENK Műszaki Könyvtárában.

A Nagylátószögben az Egyetemi Templomban februárban útjára indult filmvetítés-sorozat, amely a Debrecen Televízió által készített dokumentumfilmekből szemezget.