Felhívás a DE Publikációs Díja kitüntetés elnyerésére

A Debreceni Egyetem Publikációs Díja az egyetem azon oktatója vagy kutatója részére adományozható, aki az egyetemen folyó kutatómunka eredményét rangos szakmai publikációban jelentette meg és publikációját az egyetemi adatbázisban hozzáférhetővé tette.

Évente öt díj adományozható; 1-1 az egyetem kiemelt kutatási területein. A díjak a tavaszi doktoravató ünnepségen kerülnek átadásra. A díjjal az adományozást igazoló oklevél és támogatás jellegű pénzjutalom jár.

A 2023. évi díjak elnyerésére olyan publikációval lehet pályázni, amely a 2022-es naptári évben jelent meg. Pályázatot 2023. április 29-ig lehet benyújtani a https://regisztracio.unideb.hu/hu/palyazat-de-publikacios-dija-kituntet… címen.

A pályázat tartalmazza a publikáció bibliográfiai adatait, a kiemelt kutatási terület megnevezését, valamint a publikáció elérhetőségét az egyetemi adatbázisban.

A Debreceni Egyetem Publikációs Díjjal kitüntetendőkről a Tudományos Tanács javaslata alapján a rektor dönt.

Dr. Csernoch László tudományos rektorhelyettes, a Tudományos Tanács elnöke

Közzététel dátuma

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.