Elindult Mád mobilapplikációja, az iMad

Mád népszerűsitése érdekében pedig egy új alkalmazás is segíti a tájékozódást.

Elindult Mád mobilapplikációja, az iMad, ami bárki számára ingyenesen letölthető az AppStore-ból és Play Áruházból!

Töltsd le az App-ot, regisztrálj, hogy az alkalmazáson keresztül értesülj a Máddal kapcsolatos legfrissebb hírekről, újdonságokról! Pincészetek, éttermek, szálláshelyek, túrák, programok, látnivalók együtt, egy helyen, minden fontos tájékoztatással!

További infók, időszerűségek, és minden, ami Mád, az iMÁD Facebook és Instagram oldalán!

Töltsd le az app-ot, kövesd közösségi oldalainkat és oszd meg a tartalmakat, ha tetszik!

Jó böngészést mindenkinek!

Imad app Játék felhívás!

App, ami elvisz Mádra

Töltsd le! Regisztrálj! Nyerj!

Regisztrálj az e-mail címeddel a felületen!

Naponta értékes mádi borokat nyerhetsz!

Kémeri Péter

Mádi Bor Akadémia

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.