Egyetemi Éjszakai Sportnap - 2022 tavasz

A Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézete 2022. február 21-én éjszakai sportnapot szervezett az egyetem Böszörményi Campusán található sportlétesítményekben. Az eseményen több mint kétszáz egyetemi polgár sportolhatott kispályás labdarúgás, sakk, tenisz és tollaslabda sportágakban. A projekt az EFOP 3.4.3-16-2016-00021 „A Debreceni Egyetem fejlesztése a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében" pályázat keretén belül valósult meg.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

Az Immunológia Napja (április 29.) alkalmából közösen rendez díjátadóval egybekötött kiállítást az immunológiai témájú rajzpályázatra érkezett alkotásokból a Magyar Immunológiai Társaság Ifjúsági Tagozata, az Ifjúsági Magyar Immunológiai Tagozat és a Debreceni Egyetem Immunológiai Intézete.

A DE Professzori Klub és a DE Zeneművészeti Kar szervezésében Duffek Mihály (zongora) és ifj. Duffek Mihály (fagott) hangversenyét hallgathatják meg április 23-án a Zeneművészeti Kar Liszt termében.

Széchenyi és Kossuth karikatúrán – félreértések története történészszemmel címmel Velkey Ferenc, a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Történelmi Intézet docense tart előadást a Science Caféban.