Családi Nap az egyetemen

A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Családi napot szervez a Nagyerdei Kultúrparkban 2018. május 12-én, szombaton 9:30 és 13 óra között a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK), a Lelkierő Egyesület, valamint az Alumni Központ. A programon való részvétel feltétele a regisztráció, amelyet az alábbi oldalon lehet megtenni május 11-én, pénteken 12 óráig.

Regisztráció:

A családi napon díjtalanul maximum 800 fő részvételét tudják biztosítani a szervezők, mivel a férőhelyek száma korlátozott. A regisztráció a Kultúrparkba történő díjtalan belépésre jogosít, a játékok használatára nem. A regisztrált jelentkezők számára a programok ingyenesen látogathatóak (arcfestés, szakvezetés, aszfaltrajzverseny, koncert).

A belépésre jogosító karszalag átvételére a helyszínen 13 óráig van lehetőség.

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.