Családi Nap az egyetemen

A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Családi napot, valamint Alumni közössége számára "Iciri-piciri alumni" programot szervez a Nagyerdei Kultúrparkban a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ.

Időpont: 2017. május 20. (szombat) 9.30-13.00 óra
Helyszín: Nagyerdei Kultúrpark

Jelentkezési határidő: 2017. május 19. (péntek) 12:00.
Regisztráció: https://portal.unideb.hu/hu/webform/csal%C3%A1dbar%C3%A1t-munkahely-p%C…

A családi napon díjtalanul maximum 600 fő részvételét tudjuk biztosítani, mivel a férőhelyek száma korlátozott. A regisztráció a Kultúrparkba történő díjtalan belépésre jogosít, a játékok használatára nem jogosít! A regisztrált jelentkezők számára programjaink, ingyenesen látogathatóak (arcfestés, szakvezetés, aszfaltverseny, Csicseri és Borsó koncert, találkozás eDE-vel).

A belépésre jogosító karszalag átvételét a helyszínen 13 óráig tudjuk biztosítani.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők:  a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK), a Lelkierő Egyesület valamint a Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ munkatársai

Letölthető dokumentumok

Események

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.

DELAB talk-show két felvonásban: Akkor és Most, Futball Mindörökké, Fókuszban a labdarúgó Európa-bajnokság - a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadássorozat ünnepi programja folytatódik.