Bringás Reggeli a Böszörményi úti Campuson

Első alkalommal szervez Bringás Reggelit a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara, valamint a Gazdaságtudományi Kar.

Első alkalommal szervezi meg a Bringás Reggelit közösen a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara, valamint a Gazdaságtudományi Kar. Az eseméynen egészséges és tápláló reggelivel várják a szervezők a kerékpárral érkezőket október 9-én, kedden 7:30 és 10:30 között a Böszörményi úti Campus Főépületének bejáratánál.

Aki biciklivel érkezik meg a helyszínre, az friss, ropogós almát kap a pallagi tangazdaság jóvoltából, valamint ízletes péksüteményeket fogyaszthat, ezeket a Balmaz Sütöde Kft. és a DE-MÉK közösen készített.

Időpont: 2024. október 9., szerda 7:30
Helyszín: Böszörményi úti campus (Böszörményi út 138, 4032)

Dokumentumok