Behajtási rend változás a Gróf Tisza István Campuson

A Debreceni Egyetemi Klinikai Központ Gróf Tisza István Campusán a Debreceni Egyetem telephelyeire történő behajtás és parkolás rendjét szabályozó kancellári utasítás rendelkezései alapján kiépítésre került az egységes gépjárműbeléptető rendszer, melynek működése megkezdődött. A campus területére azok rendelkeznek behajtási jogosultsággal, akik érvényes bérlettel rendelkeznek a többi campusra is, viszont a napijegyes behajtás lehetősége nem került biztosításra.

Debrecen, 2024. február 07.

Kovács Ferenc
biztonsági főigazgató

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.

DELAB talk-show két felvonásban: Akkor és Most, Futball Mindörökké, Fókuszban a labdarúgó Európa-bajnokság - a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadássorozat ünnepi programja folytatódik.