Bált rendez a KLTE Baráti Kör

A Kossuth Lajos Tudományegyetem Baráti Köre Egyesület 2023. október 7-én, szombaton 19 órakor rendezi hagyományos bálját az Egyetem Főépületének Díszudvarán, melyre szeretettel hívjuk és várjuk Egyetemünk korábbi és jelenlegi polgárait, a Baráti Kör tagjait és pártolóit, valamennyi érdeklődőt, különös tekintettel díszokleveles egykori hallgatóinkat.

A Bált követő napon, október 8-án kerül megrendezésre a BTK, TTK díszoklevél átadó ünnepsége.

Program:

- Köszöntő

- Báli műsor (Zeneművészeti Kar)

- Vacsora (Nagyerdei Étterem)

- Borkóstoló (Marci pince, Szépasszony völgy)

-Szolid báli zene (Új Hangfogó együttes)

A belépők ára: 10000Ft.
(A belépő árában a vacsora és borkóstoló is benne foglaltatik)

Jelentkezési határidő: szeptember 20.

Jelentkezés és jegyek igénylése:

A belépőjegyek árát kérjük szeptember 20-ig átutalni az Erste Bank 11625009-07973500-25000002 számlájára,a közleményben feltüntetve a résztvevők nevét és a „Bál 2023”szöveget.

Kérjük, hogy az átutalással egyidőben a kltebaratikore@gmail.com címre küldjék el a résztvevők nevét, az ültetéssel kapcsolatos kéréseiket.

Az átutalásról emailben visszaigazolást küldünk, a belépőjegyeket a bál előtt, érkezéskor adjuk át.

Mindenkit szeretettel várunk!

Örömmel fogadjuk évfolyam találkozók szervezését a bál időpontjára!

Tisztelettel: Dr. Gaál István

a KLTE Baráti Köre Egyesület elnöke

Közzététel dátuma

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.