Áramszünet a DE KK Kenézy Gyula Campuson

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kenézy Gyula campus feladatellátási helyen a meglévő, korszerűsítésre váró 11kV-os kapcsolóberendezések, valamint a kapcsolóberendezések közötti áttérést biztosító átkapcsoló automatika cseréje, korszerűsítése miatt a Kenézy Gyula Campus Bartók Béla út 2 – 26. és Bartók Béla út 1 – 3. alatti telephelyein három alkalommal a normál elektromos hálózaton áramszünet lesz.

A munkálatok annak összetettsége miatt 3 időpontban fognak folyni az alábbiak szerint:

Időpont: 2023. december 9. (szombat)

Áramszünettel érintett időszak: 08:00-12:00

Érintett terület: Bartók Béla út 2-26. és Bartók Béla út 1-3.

Az adott időponthoz kapcsolódóan a Bartók Béla út 2-26. és 1-3. sz. alatt a fokozott (aggregátoros) hálózat biztosított lesz.

Az Energiaközpontban lévő, az áramszünet ideje alatt üzemelő fokozott (aggregátoros) hálózat biztosításához üzemelő aggregátor berendezések esetleges kiesésekor készenléti, tartalék aggregátor jelenléte is biztosított lesz, ezzel az esetlegesen meghibásodó, bármely berendezés kiváltva 15 perc átszerelési idővel tudjuk pótolni és biztosítani az érintett épület szükség áramellátását.

A jelzett napon az áramszünet teljes időtartamában az Általános Műszaki Osztály, az Egészségügyi Műszaki Osztály és az UD Praktika Kft. munkatársai jelen lesznek.

A felmerülő kérdések, jelzések esetén a munkálatok időtartama alatt az alábbi elérhetőségeken érhetőek el:
UDP kazánházi és műszaki ügyelet:
06-30/6457489
06-30/1448341

További, intézkedésre jogosult munkatársak elérhetőségei:
-Kujbus Sándor,   UDP Kft. - 06-30/9855977
-Barak Máté,         UDP Kft. - 06-30/1448342
-Egey Szabolcs,    UDP Kft. - 06-30/5403798
 -Vig László,          UDP Kft. - 06-30/3344260
-Stupek Zsolt,  Főmérnökség Általános Műszaki Osztály - 06-30/8605174
-Beke Ferenc,   Főmérnökség Általános Műszaki Osztály - 06-30/7581447
-Brázda Gergő, Főmérnökség Általános Műszaki Osztály - 06-30/0148663

Orvosi gáz és műszerek esetén esetén értesítendők:
-Kocsárdi Zsolt, Egészségügyi Műszaki Osztály 06-30/5357816
-Lakatos János, Egészségügyi Műszaki Osztály 06-20/6616146

Az üzemeltető, UD Praktika Kft. villanyszerelő szakemberei is fokozott jelenléttel fogják biztosítani a zökkenőmentes, áramszünet alatti fokozott (aggregátoros) energiaellátását, valamint a visszakapcsolást követő visszaállást.

Kérjük azon eszközök / berendezések áramtalanítását (eszköz / berendezés csatlakozójának dugaszoló aljzatból történő kihúzását) az áramszüneti napon 08:00-kor, melyek állandó áramról üzemelnek, annak tekintetében, hogy a visszakapcsolás következtében azokban károsodás ne következhessen be.

Illetve kérjük az orvosi gáz (sűrített levegő, vákuum) vételi helyekből a nem használt eszközök kihúzását.

Törös Attila
főmérnök

Közzététel dátuma

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.