Áramszünet a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban

Teljes körű, évente szükséges elektromos karbantartás miatt áramszünet lesz a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Bartók Béla úti telephelyének több épületében 2018. szeptember 27-én, csütörtökön 12.00 és 20.00 óra között.

Az érintett időszakban, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kijelölő határozata szerint a traumatológiai fekvőbeteg-ellátást igénylő betegeket a környékbeli ellátó intézményekbe szállítják majd a mentők, a traumatológiai járóbetegeket pedig a Bethlen utcai Járóbetegközpontban fogadják, ahol a betegellátás zavartalan lesz, annak rendjét az áramszünet nem érinti.  A sürgősségi betegeket a Klinikai Központban látják el.

A csütörtök délutáni áramszünetet követően az esti óráktól már helyreáll a betegellátás megszokott rendje. A kórház a betegek türelmét és megértését kéri.

Letölthető dokumentumok

Események

Versényi Anna képzőművész, író, pszichológus munkáiból nyílik kiállítás Mappa Mundi - „Erre sárkányok élnek” címmel április 28-án az Elméleti Galériában.

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.

Idén ismét megrendezi a DEAC Családi Napot az egyetemi sportklub. A DEAC-Ka-Landban az érdeklődők megismerkedhetnek több mint 20 szakosztállyal, tájékozódhatnak a sportolási, valamint a szakosztályokhoz való csatlakozási lehetőségekről és DEAC-os nyereményekkel gazdagodhatnak.