Áramszünet az Egyetem téri campuson

Az Egyetem téri campus transzformátor-állomásai és a hozzá tartozó épületek villamos elosztóinak karbantartása miatt július 29-én, szombaton 8 órától 16 óráig szünetel az áramszolgáltatás. A tervezett áramszünettel kapcsolatban felmerülő problémákat a 73042-es, a 73045-ös telefonszámon, vagy a 30/676-95-52 mobiltelefonszámon lehet jelezni.

Az áramszünet által érintett épületek:
Főépület
Kémia épület
Menza épület
MIatematika épület
Ökológia épület
Élettudományi épület és Könyvtár
I., II., III-as számú Kollégium
Templom épület és Tanári Villa
Learning Center
Testnevelési központ
Sporttudományi Oktatóközpont
Tudományos Élménypark
Kazánház

Közzététel dátuma

Események

Miért ünnepeljük a kutyák születésnapját? – Az ember-állat kapcsolat antrozoológiai kutatása címmel Lovas Kiss Antal, a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Társadalomtudományi Tanszék docense tart előadást a Tudományos Igazgatóság ismeretterjesztő sorozatában.

Bessenyei Valéria zománcművész, művésztanár alkotásaiból nyílik kiállítás Tűzmorzsák címmel a DEENK Műszaki Könyvtárában.

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő előadásán A fekete rigó alkalmazkodása a városi környezethez címmel Pallás Noémi előadását hallgathatják meg.