Vonós és gitáros szakmai nap a Zeneművészeti Karon

Vonósokat és gitárosokat vár szakmai napjára a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kara. Az eseményre regisztrálók részt vehetnek a kar  január 29-én, hétfőn 14 órától kezdődő koncertjén a Liszt teremben, majd a jelentkezők számára konzultációs lehetőséget is kínálnak a kar oktatóival. A programon való részvételi szándékot  január 23-án, kedden éjfélig lehet jelentkezni a szakmai nap Facebook-oldalán.

Részletek.

Közzététel dátuma

Események

Versényi Anna képzőművész, író, pszichológus munkáiból nyílik kiállítás Mappa Mundi - „Erre sárkányok élnek” címmel április 28-án az Elméleti Galériában.

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.

Idén ismét megrendezi a DEAC Családi Napot az egyetemi sportklub. A DEAC-Ka-Landban az érdeklődők megismerkedhetnek több mint 20 szakosztállyal, tájékozódhatnak a sportolási, valamint a szakosztályokhoz való csatlakozási lehetőségekről és DEAC-os nyereményekkel gazdagodhatnak.