Vizsgatréning a Debreceni Egyetem Idegennyelvi Központjában

A Debreceni Egyetem Idegennyelvi Központ B2 középfokú 30 órás DExam angol vizsgatréninget indít 2023. januári kezdéssel. A kurzuson B2 szóbeli vagy B2 írásbeli vizsgatréning közül választhatnak a jelentkezők. A tanfolyam 2023. január 9-től 2023. január 20-ig tart, a megjelölt napokon délutánonként 16-15 óra között. A 21 tantermi óra on-line munkával is kiegészül.

A tanfolyam helye: Debrecen, Komlóssy út 56. fszt.
Díja: 23.000,- Ft.
Jelentkezési határidő: 2022. január 4. (szerda) éjfél.

Az UniPass kártya tulajdonosok és családtagjaik a tanfolyamok díjából 10 százalék kedvezményben részesülnek.

További információ és jelentkezés: www.dexam.hu honlap Tanfolyamok menüpontjában.

Közzététel dátuma

Események

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében A futballgazdaság alapjai, a futballszurkolók közgazdaságtana címmel Dénes Ferenc sportközgazdász, egyetemi oktató (BKE, TF, Corvinus, DE) korábbi sportügyekért felelős helyettes államtitkár tart előadást.

A DE Professzori Klub és a Zeneművészeti Kar szervezésében Duffek Mihály (zongora) és ifj. Duffek Mihály (fagott) hangversenyét hallgathatják meg április 23-án a Zeneművészeti Kar Liszt termében.

Széchenyi és Kossuth karikatúrán – félreértések története történészszemmel címmel Velkey Ferenc, a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Történelmi Intézet docense tart előadást a Science Caféban.