Vasárnap volt péntek 13

A DASE U13-as csapata kiütéses, 13 gólos győzelemmel zárta a vármegyei bajnokság 5 fordulóját.

Három meccset hozott le hibátlanul Derecskei Ádám együttese, amely gárda 46 alkalommal vette be az ellenfelek kapuját. Ezt a kiváló teljesítményt megfejelték ifjoncaik azzal, hogy még gólt sem kaptak. Jó esély volt gyarapítani a győzelmek számát a hét utolsó napján, ugyanis a még nyeretlen Hajdúnánással találkoztak.

Galambos Máté már az 1. percben megadta a mérkőzés alaphangulatát, ugyanis az első támadás végén bevette a kaput. A vendégek próbálták elkerülni a nagyarányú vereséget, megszállták védőharmadukat, kellett idő, míg sikerült újra feltörnünk védelmüket. Átlépve az első negyedórán, megkezdtük a gólgyártást, a 35. minutumig még négyszer zörgettük meg a hálót.

A folytatásban is nagy elánnal rohamoztuk a kaput, a nyomást nem is bírták a sárga kékek, a 49. percnél már 9-0 állt az eredményjelzőn. A szép játék továbbra is eredményességgel párosult, a vendégek kapusa a hátralévő időben még négyszer volt kénytelen maga mögé nyúlnia, így 13-0 lett a vége.

Vármegyei U-13 C 5. forduló

DASE – Hajdúnánás FK: 13-0

DASE: Baráth – Képíró, Szabó, Nyeste, Simonka, Losonczi, Galambos, Dobi, Váradi

Cserék: Csáky, Tóth-Gera, Tóth B., Bartha, Szász

Edző: Derecskei Ádám

Gólszerzők: Galambos 1’, 58’, 63’, Váradi 16’, 41’, 43’, 49’, Bartha 32’, 33’, 35’, 53’, Szász 47’, Loconczi 66’

Derecskei Ádám: Egy védekező felfogású ellenféllel találkoztunk, ennek ellenére hamar vezetést tudtunk szerezni. Az első félidőben többször is próbálkoztunk a nánási fal feltörésével, aminek csak szünet előtt lett meg az eredménye. A második félidőben magabiztosan újabb taktikai utasításokkal vonultak ki a pályára a srácok, ami sikeresnek bizonyult. Többször tudtunk helyzeteket kialakítani, szebbnél szebb támadásokat vezettünk, ez pedig a helyzet kihasználásban is megmutatkozott. Közönség szórakoztatóan futballoztunk, teljes mértékben elégedett vagyok a srácokkal, kiválóan alkalmazták a megbeszélt dolgokat, gratulálok nekik!

The post Vasárnap volt péntek 13 appeared first on DEAC.